pryncypal
spider ja mam zone dwojke dzieci i zyjemy bardzo zgodnie ,obawiam sie ze nie znajdziesz drigiej takiej rodziny ,a kobieta nie znajduje sie miedzy zwierzecien a czlowiekiem ,wyobraz sobie ze u mnie wszelkie decyzje omawiane sa razem przed ich podjeciem ,moze ty masz rozwalone zycie .co kto robi to jego sprawa masz racje ,ja tylko wypowiedzialem sie na temat artykulu ,co do ublizania to kobiety same sobie ublizaja swoim zachowaniem ,oczywiscie zaznacze ponownie ze nie wszystkie kobiey to dotyczy .
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: