dorann74
z niczego sie takie statystyki nie biora, szkoda tylko ze do serca sobie to biora mezczyzni jak Mazio i jeszcze kilku panow udzielajach sie w tym watku,dla ktorych bicie kobiety jest czyms niedopuszczalnym.Szkoda, ze zapewne i tak ma gdzies te statystyki cos co ma spodnie, ale z mezczyzna to raczej juz nic wiecej wspolnego nie ma, czyli potencjalny damski bokser.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: