kibel
mia81 #72 | Dziś - 21:40 kibel #70 | Dziś - 21:37 PAsztet nie pasztet,ale wciąż kobieta...... KAżdy lubi cos innego:-) Też pisz, ze baba, a nie jakaś płeć piekna. W całej naturze piękne są jedynie samce.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: