Konto usunięte
i ty też mia masz racje :) tutaj właśnie tak jest ludzie wypominają sobie jakieś dziwne komentarze sprzed paru lat czy miesięcy, ciągle jakieś urazy czy żale... po co? mnie sporo ludzi tu wkurzyło a potem na inny temat jakoś tam sie dogadywaliśmy :) swoją drogą na początku myślałam że kama pracuje dla emito i jej funkcją jest "nakręcanie" wpisów :) haha
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: