rumpelstiltskin
dzwoni ale nie wiadomo w ktorym kosciele-to przypomina mi dyskusje nad acta.wiekszosc ludzi nie ma pojecia o co tam tak naprawde chodzi a tak placza ze niby sie im wolnosc odbiera,w glownej rzeczy chodzi tam o walke z piractwem internetowym,czyli sciaganiem muzyki,filmow itp. wiekszosc z nas uwaza ze to ok a tak naprawde to zwykla kradzierz.i ciekawi mnie czy nasi wzorowi polscy katolicy sie z tego spowiadaja????
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: