Konto usunięte
W Polsce problemem są politycy, którzy boją się przeprowadzić potrzebne reformy, bo niestety wiedzą, że zapłacą za to swoją polityczną karierą, bo większość ludzi zawsze patrzy na swoją kieszeń, a nie sytuację globalną kraju. Morał z tego taki, że Polscy politycy (a przynajmniej większość z nich) są w Polsce u władzy dla kasy, a nie dla dobra kraju i to niezależnie od partii.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: