Konto usunięte
Co by bylo gdyby Radia M. nie bylo?? Dla owcy i dziadka "onieznajomy" zacząłby się istny armagedon, kolejny znak po rządach Tuska, że Jezus jest w drodzę na Ziemie, a oni sprawiedliwymi męczennikami i mesjaszami "Polski Walczącej" :) PS. Teraz dziadek możecie i tutaj zrobić wklejkę o moim egocentryzmie :)
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: