Konto usunięte
#13 Moze i zapomnieli dodac co nie zmienia faktu ze lepiej maja ci co posiadaja depozyt i placa raty niz ci co go nie maja i musza placic za wynajem. Z uplywem czasu ci piewsi maja coraz wiecej podczas gdy wynajmujacy staraja sie uzbierac na depozyt ;)
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: