Scott_David
Jak * to juz nudne sie robi ciagle znosza wizy i co i jakos nadal sa... Pozatym na * maja zniec jak i tak nie dadza pozwololenia na legalna prace? Ten co ma kase aby se na wycieczki do stanow turystycznie jechac to i tak wize dostanie. Wiec niech se w dupe wizy swoje wsadza za przeproszeniem.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: