Kolo.R
radze sobie z pisaniem na forum z nosem w odleglosci od monitora 30cm ,a ze jestem w PL to bie zabroni nikt mi sie wypowiadac trafilem tu bo szukalem info o Andrzeju co w jego sprawie sie dzieje
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: