achron83
spider72 #37 | Dziś - 16:57 Spider - poniewaz z raportu koronera podanego przez policje wiezien zmarl okolo 3h po tym jak go mial zbadac lekarz. Nie musisz byc na rozprawie, wystarczy zbierac dane do calosci ... Tak samo jak mozesz powiedziec czy bylem na rozprawie w momencie jak Dr. sie przyznal do tego ze wogole nie zbadal wieznia. Nie bylem, ale ta informacja zostala przekazana przez rzecznika sadu do wiadomosci publicznej. Dobra Spider nie mam czasu na dziecinade doczytaj jest z 20 artykulow na UK websides. Pozdrawiam i milego wieczora zycze
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: