Scott_David
Kiedys za rozmowe wizowa ale w Kandadyjskiej ambasadzie placiclem za ta przyjemnosc 200 kanadoli i kurwa wtopilem bo chuje wizy nie dali... Ale to bylo jakies 13 lat temu...
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: