MaryIa
Podczas wizyty w USA prezydent Lech Kaczyński poruszył kwestię wiz amerykańskich dla Polaków, o zniesienie których zabiegają bezskutecznie kolejne rządy RP. Powiedział również (w wywiadzie dla Polskiego Radia), iż "asymetria" w stosunkach wizowych między Polską a USA za długo trwa i sugerował, iż należy rozważyć wprowadzenie wiz dla Amerykanów udających się do Polski. w 2005 roku Instytut Turystyki odnotował 340 tys.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: