sklejacz
#185 Podobnie podchodzi do zagadnienia wiekszosc ludzi. Nie wierzy ze facet moze byc bity. Uwaza sie go za palanta dupe wolowa itd. Jest wiele zaleznosci z powodu ludzie sa ze soba. Jest po jakims czasie syndrom ofiary. Nie widzi sie juz obiektywnie rzeczywistosci. Tylko popada sie coraz bardziej w otchlan iluzji. Nikt nie uderza zaraz na drugi dzien po poznaniu. To zjawisko dlugofalowe.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: