sklejacz
Skad wiesz ze ta kobieta ze strachu nie robi nic. To za bardzo zlozona sprawa zeby ja opisac jednym slowem strach. To tlumaczenie dla debili. Jest i strach, jest i uzaleznienie, jest i obawa przed byciem samemu przed tym ze sobie nie poradzimy, jest i oszukiwanie sie ze zmierza ku lepszemu, Jest i tlumaczenie ze kocha to bije. Kto sie lubi ten sie czubi, jakby mu/jej nie zalezalo to by nie bila. Jest duzo pozorow i oszukiwania sie. Jest strach przed rozpoczynaniem wszystkiego od nowa w wieku40-50-60 lat. Tlumaczenie ze dzieci potrzebuja ojca/matki/pelnej rodziny.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: