Esha_
sklejacz #195 | Dziś - 18:22 Wyobraz sobie faceta, ktory kiedys umowil sie z swoja zona ze on zostanie w domu zajmie sie domem i dziecmi bo on zarabia mniej niz ona bo ona ma lepszy zawod. Wiec zostal gospodynia domowa w spodniach. Po kilku latach kilkunastu on ma male szanse wrocenia do zawodu, bo technologie, ktore on kiedys znal sie zmienily postep technologiczny poszedl na przod, czegos juz sie nie produkuje. do tego ma dziure w zatrudnieniu pare lat.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: