rumpelstiltskin
to byl nieszczesliwy wypadek,ja to rozumiem i nie potepiam za to matki,ale robienie idiotow z ludzi,policji,detektywow,nawet w slowackiej telewizji byla pokazywana i ludzie tam tez zaangazowali sie w poszukiwania.tydzien wodzila ludzi za nos,wymyslila historie z porwaniem.za to ja nie rozumiem i jak najbardziej bede potepiac
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: