rumpelstiltskin
Onieznajomy #13 | Dziś - 23:06 rumpel jak zacznoesz pisac bez obelg, to rozmowy zaczna nabierac tresci, jeszcze za wczesnie zebym z toba pisal, i nie musisz sie ze mna zgadzac jezeli chodzi o poglady, ale pisz to co widzisz bez obelg, wiecej uzysksz. ale ja nie do ciebie pisze i nie musisz odpisywac,a pisze to co mysle na dany temat i nie interesuje mnie czy ci sie to podoba czy nie
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: