fido11
dziwisz sie jak 75% menagerow nie gada po angielsku,,, najgorsze jest to ze nasi rodacy niewiedza co to jest emigracja ,, wiekszosc jest tu po to zeby ciagnac od panstwa a nic odsiebie . zobaczcie co sie dzieje chocby na emito ilu poloni poszukiwana ile zamordowana wstyd i kiedys sie to skonczy dla wszystkich.... zobacz na ciapa...............robia swoje biora swoje ale siedza cicho i nie wychylaja sie ...... powinni wprowadzic weryfikacje dla wszystkich emigrantow bylo by lepiej a nie samowolka wiejska ....
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: