iwand
A ja was bardzo przepraszam, ale co zlego jest w specjalizacji? Tutaj jakos to dziala, co prawda nie na taka debilna skale jaka sobie wymyslila Hall, bo angielski i matematyka to w szkole od poczatku do konca jest czy chcesz czy nie, ale dziala. To byla moja niespelniona idea w liceum - chociaz konczylam profil biologiczno-chemiczny - nie MUSIEC sie uczyc tylko CHCIEC sie uczyc, np. fizyki.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: