Mazio
No właśnie odniosłem wrażenie, że część osób uznała, że lekarz nie udzielił mu pomocy bo był Polakiem, i do tego bezdomnym. Chodzi mi raczej o ton niektórych komentarzy, a nie o sam artykuł. Nie pouczam, wypowiadam swoje zdanie i tyle.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: