vipglasgow
pablosrablo83 ale ty jestes glupi!!!! jak czytam te twoje idiotyczne komentarze to dochodze do wniosku ze ty masz mniej mozgu od niemrawego jeza,hahaha...pisze ty z malej litery ze wzgledu na brak szacunku do ciebie i do twojej zwichnietej psychyki!!!!!
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: