Scott_David
Szepacaca pewnie masz koleszko facjate... A te lezki to sie w pierdlu dziarga tak dla informacji gdybys nie wiedzial tego. A co do chorob psychicznych u mnie zadnej nie stwoerdzono niestety. Gdyby stwoerdzono staralbym sie o rente z tego tytulu a nie da sie... Najczesciej chorzy psychicznie sa Ci ktorzy wokol siebie widza innych chorych psychicznie a siebie widza jako ostoje normlanosci...
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: