zibyacrid
... Faktem jest tez, ze wielu ludzi pracuje na stanowiskach bez odpowiedniego wyksztalcenia...czyli nie maja "licencji" ...A ty czym sie zajmujesz?.. Skonczylas studia i pracujesz na zmywaku?:)
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: