dawidof90
sgeezus - zrozumiałem ale znow nie rozumiem co Ciebie to wg obchodzi... yyy mam przejrzec Twoje 3100 wpisow i sprawdzić w ilu ich nie uzywalaś ? ja to powiedział mój profesor od elektrotechniki "ludzie po studiach są tak ograniczeni w pogladzie na swiat ze ludzie po zawodówkach mogą się czuć wybitnie" - nie radze Ci wchodzić ze mną w takie konwersacje :)) skutkuje to długotrwałym poczuciem wstydu...
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: