dorann74
warriorPrincess #208 | Dziś - 20:05 poczekajmy na dentystow i lekarzy bez licencji, a noz widelec komus sie uda wyrwac zeba i nie zabic pacjeta i zostanie bohaterem. Zastanawia mnie jedno hjak ktos kto nie ma licencji w danym zawodzie moze wykonywac dany zawod w ktorym jest ona wymagana? Czyzby bedac w ZOMO zalapal az takie znajomosci?
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: