sklejacz
Esha jak wszyscy by sie ze wszystkimi zgadzali we wszystkim to nie byloby zadnej rozmowy. Musi istniec przeciwna opinia zeby bylo o czym gadac. A jak juz argumetowac to porzadnie, a nie tak jak piz*a To co pisze to nie znaczy ze sie z czyms utozsamiam. Ale dzieki tym osoba ktore dostaja bana dowiadujemy sie czegos wiecej o zaganieniu. Dla mnie to nie fer. Bo ile kont mailowych mam posiadac? To nie jest duzy problem. Mam konto firmowe i moge sobie robic podkonta na jeden zbiorczy adress ile mi sie podoba.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: