sklejacz
I jakby pokazal licencje z innego panstwa to tez by dobrze, zrobil, ma w koncu dwa obywatelstwa. Nie widze dlaczego mialby nie posiadac licencji np Austriackiej. Zupelna kpina jest ze nasze MSWIA pozbawila go licencji. W policji siedza ciecie co to wchodza o 6 rano nie do tego mieszkania co trzeba. Innym madrym kobieta wychodzi do WC gdzie sie zabijam a jeszze inni strzelaja do niewinnego kierowcy jak do sita bo pomylili samochod, i co i nic nikt nie pociaga do odp i nie pozbawia licencji tudziez leg policyjnej.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: