tori
W sumie to potrzebuja wyksztalconych fachowcow, bo biorac pod uwage tutejszych, ktorym uczyc sie nie chce i ida do pracy w fabryce w wieku 16 lat. Po kilkunastu latach w tej samej fabryce, przez zasiedzenie, bez wyksztalcenia nie znajac poprawnie wlasnego jezyka (angielskiego) zasiada na krzeselku menagera i mnie polke na spotkaniu pyta jak przeliterowac wyrazy angielskie bo on nie wie i poszukuje po necie (przyklad managera u mnie w firmie).
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: