sklejacz
warriorPrincess #492 | Dziś - 21:00 haha sklejacz w niczym się nie zgadzamy wkurzasz mnie ............. ========== To nie chodzi o to zeby sie we wszystkim zgadzac. Ludzie ktorzy sie we wszystkim zgadzaja nie maja o czym rozmawiac, popadaja w blogi stan nazywany letargiem, kolkiem wzajemnej adoracji forum emito net. Dopiero jak sie trafi ktos kto nie mysli jak ty jest ciekawie, bo z nim polemizujesz i albo go przekonasz, albo on ciebie, albo sie wzajemnie przekonacie i pozniej on odchodzi myslac jak ty, a ty odchodzisz myslac jak on. I tak sie zdarza.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: