kris3940
przez czas tej dyskusji inna mamusia pozbyła się czteromiesięcznego dziecka , a kolejna spaliła niemowlę w piecu Czy aby na pewno ważne dla nas jest to co zrobił Rutkowski i czego nie zrobiła policja , tylko czy nie ważniejsze jest dlaczego tak się dzieje i ilu dzieci w Polsce dotyczą tak dramatyczne historie
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: