Emigrant.
a ja lubie tych ludzi ,ten kraj...chociaz czasami utopilbym ich w lyzce wody ... to jednak jak patrze na to co sie dzieje w polsce ,to na sama mysl o powrcie dostaje ciarek :) w moim otoczeniu tez nie ma pasozytow!A ci co sa na zasilkach zapracowali sobie na to uczciwa praca...
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: