Ja12345
Witam, B. dużo jest przeróżnych komentarzy. Nie przeczytałam ich wszystkich, bo mam niewiele czasu, dziecko ma popołudniową drzemkę, więc mam chwilę wytchnienia. Irytują mnie ,,jadowite" komentarze na temat kobiet. Sama jestem ofiarą przemocy, mam małe dziecko, mieszkam niestety z ojcem dziecka. Trochę pomagają mi znajomi, ktoś kupi pampersy czy mleko, odda ciuszki po swoim dziecku, ponieważ on nie daje mi pieniędzy, nie mam też żadnych benefitów.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: