kms18
Przeciez takich aparatow do 5 megapikseli to juz nie ma! Sa tylko z wieksza rozdzielczoscia, czyli krotko mowiac zadnych aparatow! Moi rodzice mogliby wziac kodaka z 1992 roku, ktorego ja dostalam na komunie, hahaha...
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: