Pry_zmat
Czy jeszcze nikt z was nie zauwazyl ze, dzialania obecnego rzadu pod parasolem medialnym GW oraz reszty do "bUlu" prorzadowych glownych mediow w sprawie reformy emerytalnej, ACTA, TV-Trwam na multipleksie, list refundacyjnych lekow, katastrofy nad Smolenskiem, nauczania historii, uczczenia rocznicy zbrodni ludobojstwa w katyniu itp, ukazala istnienie i rozwój bardzo niepokojacego zjawiska.
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: