mieciel27sic.
@pryzmat nie pisz tak dlugich postow, bo sa nie czytelne, i nie lajkuj sam sobie bo to nie jest powazne. nim ma czegos takiego jak polityczna poprawnosc na emito! od dzisiaj tez bede sobie lajkowal!( glupie narzedzie) ooooo, albo zaczne sobie 'nielajkowac'!- bede taki 'oryginalny':)
Nawet najkrótszy opis pozwoli nam lepiej zrozumieć zaistniały problem.
Weryfikacja obrazkowa
Przepisz kod z obrazka: