Do góry

Zdrowie i uroda w praktyce

Zaloguj się by dodać komentarz
AptekaZdrowie
15
06.10.2020, 20:26

Witajcie Kochani,

jesteśmy razem już od 6 lat...czas tak szybko płynie... wydaje się, jakbyśmy wczoraj wstępowali w progi portalu, a tu proszę... Kochani, dziękujemy za to, że jesteście z nami. Cieszymy się, że możemy Wam pomóc w znalezieniu przysłowiowego "leku na całe zło".

Właśnie w podziękowaniu za wspólnie spędzone lata, chcemy otworzyć nowy temat, jakże bliski każdemu z nas... temat zdrowia i urody. Chcemy w tym miejscu służyć wam fachową, sprawdzoną poradą w doborze właściwych preparatów, kosmetyków czy produktów aptecznych.

W sieci aż huczy od wyssanych z palca porad farmakologicznych, z którymi, jako ludzie całym sercem z branży, nie zgadzamy się. Dlatego z takim samym zaangażowaniem, jak wykonujemy naszą pracę, chcemy dzielić się z Wami naszą (stale aktualizowaną) wiedzą, aby każdy kto nam zaufał i zadał pytanie w tym miejscu, miał pewność, że dokonał najlepszego wyboru.

AptekaZdrowie
15
#206.10.2020, 21:03

Witaj, ból żołędzi to może być objawem zapalenia, czasami również np. uczuleniem na środek plemnikobójczy stosowany w prezerwatywach, czy uraz mechaniczny... aby odpowiedzieć dokładniej na temat co dalej, potrzebne jest więcej informacji,

Czasem do zapalenia może doprowadzić stulejka i "siłowe" pozbycie się problemu, które przez mikro naderwania napletka może doprowadzić do zapalenia żołędzi i napletka. Mimo że stulejka nie zagraża bezpośrednio zdrowiu mężczyzny jest przykrą dolegliwością, której bynajmniej nie można lekceważyć.

Jeśli problem pojawił się w wieku dorosłym konieczna może być wizyta u lekarza, być może urologa, który oceni dokładną przyczynę. Czasami problem z napletkiem może pojawić się w wyniku przebytej infekcji… Proszę pamiętać, że tylko u małych chłopców, do 2-3 roku stulejka uważana jest za stan fizjologiczny”. Ta „skórka”, czyli napletek chroni niezwykle wrażliwą na dotyk żołądź prącia, na pewno nie można jej (wbrew zaleceniom niektórych lekarzy) ściągać, próbować ściągać na siłę, bywa, że konieczne będzie stosowanie specjalnych maści.

Prosimy o kontakt priv info[at]aptekazdrowie-24.pl sprawa jest ważna, ale też na tyle intymna, że dalsza konwersacja na ten temat jest możliwa online, ale nie publicznie – tylko prywatnie, na maila.

P.S.: Jeśli wiadomość została wysłana przez przypadek w formie żartu na powitanie – rozumiemy, czasy są takie, że każdy chciałby się choć chwilę rozerwać, pośmiać, ale miejsc na tego typu zaczepki jest kilka w sieci…

Profil nieaktywny
zbytnik
#306.10.2020, 21:08

Nie, powaznie mam problem, wczesniej, tzn. kilkanascie lat, napletek mi sie sciagal automatycznie np. podczas stosunku, ostatnio cos nie halo i nie da rady, napuchniety i swedzi...

Delirium
18 669
Delirium 18 669
#406.10.2020, 21:15

"Właśnie w podziękowaniu za wspólnie spędzone lata, chcemy otworzyć nowy temat"

Sami możemy założyć sobie nowy temat, nie jest potrzebna do tego apteka ze Szkieletczyzny.

Spamerze, może spróbuj szczęścia z tymi swoimi suplementami diety, czy co ty nam chcesz opychać, w temacie muzycznym - siedzi tam parę niedorozwojów z poważnym niedoborem pierwiastków. Wszystkich.

AptekaZdrowie
15
#507.10.2020, 05:42

Drogi Derilium dość ostro....

może poznajmy się bliżej, trudno uwierzyć w czyjeś szczere chęci, że ktoś chce pomóc, służyć wiedzą bez wciskania kitów produktów Herbażycie czy innych koral-owych cudów, my szarlataństwa nie "uprawiamy".

Z ciekawostek istniejemy realnie na rynku od ponad 10 lat (zezwolenie wydane przez Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego nr WIF-KI/Z/17/2002, zmienione decyzją nr WIF-KI-WSN.8520.102.2012. )

Nasza apteka internetowa to fikcyjny twór, internetowy wynalazek, który sprzedaje mydło i powidło w sieci, szukając ratunku na poprawę kondycji finansowej. Jesteśmy rzeczywistym budynkiem, pod konkretnym adresem, który jest fizyczną apteką - działającą również za granicą. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku krajowym i zagranicznym i przede wszystkim jesteśmy zespołem ludzi, dla których praca w tej branży jest pasją, nazwij to sobie wręcz misją... misją niesienia pomocy, porady w czasach, które wymagają olbrzymiej czujności, by odróżnić wartościowe porady od tych, które są robione w celu wciśnięcia kolejnego kremo-cudu, czy pastylek przynoszących szczęście...

ze społecznością Emito jesteśmy związani od 6 lat... wystarczy sprawdzić katalog firm, więc prosimy pohamuj z komentarzami, które są nie na miejscu, a jeśli cię mierzi temat, nie zaglądaj na ten wątek - po to został stworzony nowy temat, aby dać szansę znaleźć podpowiedź jak sobie pomóc, żeby bardziej nie zaszkodzić. Zważ że mieści się on w sekcji zdrowie, co znacznie ułatwia niezainteresowanym nie podnosić sobie ciśnienia...

W dobie wszystkich trollowych wpisów z linkami to naprawdę proste dać się zwieść, a nie każdy z nas tu w Polsce wie, nie każdy korzysta z porady rozmowy z farmaceutą, aptekarzem.

Jesteśmy nowoczesną apteką, wykorzystujemy wszystkie rodzaje mediów do kontaktu z naszymi klientami i pacjentami, również na Wyspach, dlatego chcąc zmniejszyć dystans, umożliwić bardziej rzeczywisty kontakt, jesteśmy w tym miejscu, nie linkujemy się pod tematami udając osoby z problemami by potem "sprytnie" a raczej po bandzie polecieć z linkiem do produktu - to nie nasz świat i tak jak Was i nas drażni.

AptekaZdrowie
15
#607.10.2020, 06:17

...ostatnio cos nie halo i nie da rady, napuchniety i swedzi

prosimy o kontakt priv, może to być objaw infekcji, mówiąc kolokwialnie dostało się "TAM" coś, bakterie, grzyby, których z założenia nie powinno być pod napletkiem.

Istnieją preparaty (i na receptę i bez), które pomagają ulżyć w cierpieniu.

ale celem odpowiedzi:

- czy np. wystarczy maść typu np Clotrimazolum (ona powinna ulżyć z objawem swędzenia, to maść na drobne infekcje grzybicze, ceniona jest za skuteczność przez panie, które z racji budowy fizjologicznej, są podatniejsze na "łapanie" infekcji okolic intymnych). (uwaga - patrz dół)

- czy może będzie pomocna maść z antybiotykiem, jak Maxibiotic, Tribiotic które pomogą zaleczyć być może istniejące ranki, uszkodzenia napletka, spowodowane obrzmieniem, zaczerwienieniem,(uwaga - patrz dół)

- czy będzie potrzebne coś silniejszego co zwalczy i bakterie i grzyby, na receptę - (wtedy konieczna będzie wizyta u specjalisty)...

konieczna jest rozmowa - czytaj: napisz priv, nie będziemy pytać o szczegóły na forum, cenimy ludzkie, zwykłe prawo do prywatności.

tam powiemy jak zadziałać, co zakupić, by nie błądzić - nie chcemy pytać o intymne sprawy, które pomogą znaleźć przyczynę, a to podstawa do nie zaleczenia problemu a wyleczenia się z przypadłości.

na czas leczenia, dobrze jest unikać stosunku płciowego, a już na pewno prosimy kochać się stosując prezerwatywę, aby nie pogłębiać stanu zapalnego, czy też uniknąć przeniesienia infekcji na drugą osobę.

pomożemy, gwarantujemy dyskrecję (leki mogą być u Pana w 4 dni robocze)

- w temacie wystarczy wpisać - kontakt z Emito,

mail: info@aptekazdrowie-24.pl

-----

uwaga!! - powyższa porada ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może w żadnym przypadku zastępować fachowej porady udzielonej przez lekarza, decydując się na jej stosowanie robisz to całkowicie na własną odpowiedzialność.

Delirium
18 669
Delirium 18 669
#707.10.2020, 07:54

#5:

jacie.

:D

Profil nieaktywny
szalony_mustang
#807.10.2020, 08:00

Jprd, szeptuchy weszly w dobe internetu :D

bodowy
6 425
bodowy 6 425
#907.10.2020, 08:16

skoro GP moze zdalnie, to czemu nie apteka? :P

nastepny bedzie:

adin, dwa, tri...

AptekaZdrowie
15
#1007.10.2020, 08:40

ależ macie doświadczenia, doprawdy - nikt nie leczy nikogo zdalnie, ani nie sprzedaje się leków zdalnie. żadna wizyta w aptece nie zastąpi badania lekarskiego, a tym bardziej dyskusyjne jest leczenie na własną rękę, dlatego wszędzie trąbi się, że nie należy ufać poradom zdrowotnym z niepewnego źródła.

no nic ucinamy dyskusję, bo zmierza ona nie w tym kierunku co powinna,

a osoby zainteresowane otrzymaniem bezpłatnej porady odnośnie do własnych doświadczeń, problemów ze znalezieniem odpowiednich do swojej cery, potrzeb organizmu kosmetyków, czy preparatów medycznych zapraszamy do tego wątku, do zamieszczania pytań, wątpliwości w miejscu, gdzie czekają na nich osoby nie tylko mające wieloletnie doświadczenie, ale wykształcenie kierunkowe (" aptekarskie" ) a nie marketingowe, oparte na informacjach z ulotki.

czy z każdą rzeczą lecicie od razu do lekarza w kolejkę, czy jednak staracie się opanować spadek formy domowymi sposobami? chyba każdy zgodzi się z nami, że gdyby do wszystkiego potrzebne było badanie lekarskie to przychodnie gabinety pękałyby w szwach a na wizytę z przewlekłym katarem, nawracającymi aftami, czy bólem gardła czekałoby się miesiącami....

odbijanie piłeczki nie ma sensu - to poniżej naszej godności. kochani nic na siłę, naprawdę.

Profil nieaktywny
szalony_mustang
#1107.10.2020, 08:46

dlatego wszędzie trąbi się, że nie należy ufać poradom zdrowotnym z niepewnego źródła.

Samozaoranie level master :)

AptekaZdrowie
15
#1207.10.2020, 08:50

Samozaoranie level master :)

miłego dnia

apteka działająca legalnie nie jest niepewnym źródłem , ucinamy dyskusję w tym tonie, tak jak napisaliśmy

bodowy
6 425
bodowy 6 425
#1307.10.2020, 08:52

i ciag dalszy orki:

''czy z każdą rzeczą lecicie od razu do lekarza w kolejkę, czy jednak staracie się opanować spadek formy domowymi sposobami?''

''odbijanie piłeczki nie ma sensu - to poniżej naszej godności. kochani nic na siłę, naprawdę.''

''gdzie czekają na nich osoby nie tylko mające wieloletnie doświadczenie, ale wykształcenie kierunkowe (" aptekarskie" ) a nie marketingowe, oparte na informacjach z ulotki.''

jak mozemy zweryfikowac to ostatnie? Przez 6 lat waszego stazu na emito.net? LOL!

AptekaZdrowie
15
#1407.10.2020, 09:22

jak mozemy zweryfikowac to ostatnie?

apteki nie może otworzyć pierwszy lepszy Kowalski... aby prowadzić aptekę należy mieć zezwolenie na prowadzenie apteki, wykształcenie kierunkowe, nasz zespół tworzą magistrowie farmacji posiadają wieloletnią praktykę to normalnie wystarczające zapewnienie o tym, że dana apteka ma prawo do świadczenia usług farmaceutycznych, wydawania produktów leczniczych i wyrobów medycznych, kosmetycznych czy sporządzania leków recepturowych.

nie każdy jest odważny, by zapytać o coś w okienku, gdy dokoła są inni ludzie, czasem lepiej jest zadać pierwsze pytanie na papierze (czyt. zdalnie)...

ucinamy dyskusję - osoby niezainteresowane tematem zapraszamy do dyskusji pod innym tematem, bliższym poruszanym kwestiom

a jednak odległych od tematu : pomocy w doborze właściwych preparatów, kosmetyków czy produktów aptecznych do indywidualnych potrzeb.

dane składniki aktywne, substancje czynne są również w lekach, preparatach w waszych aptekach lokalnych, ale są tłumaczone językiem branżowym, nie translatorem, więc czasem może być potrzebna pomoc, by znaleźć od ręki to co stosowało się w Polsce w preparatach dostępnych w waszych aptekach za rogiem.

dostawa na wyspy to tylko 2-4 dni robocze, ale ciężko oczekiwać, że ktoś będzie cierpiał czekając na lek z Polski... a lepiej zapytać, niż eksperymentować.

Nie zawsze można przewidzieć co powinno być w tzw. zapasie w domowej apteczce.

miłego dnia dla wszystkich.

Profil nieaktywny
szalony_mustang
#1507.10.2020, 09:28

nie każdy jest odważny, by zapytać o coś w okienku

Dlatego lepiej zasiegnac poradu u znudzonego nocka stroza? :)

maya2002
806
maya2002 806
#1607.10.2020, 09:53

#4 haha...zmarlam, dieki za poprawienie humoru :)

maya2002
806
maya2002 806
#1707.10.2020, 09:53

dzieki

Profil nieaktywny
joe.retor
#1907.10.2020, 09:57

oże, może

Profil nieaktywny
joe.retor
#2107.10.2020, 10:03

Trampki tu nie wystarcza :/

maya2002
806
maya2002 806
#2207.10.2020, 10:16

czesc joe...serdecznie Cie pozdrawiam...to bylam ja ,,blyskawica,,

maya2002
806
maya2002 806
#2407.10.2020, 10:36

#23...e tam, ja sie klockami nie podniecam :) sa fajniejsze rzeczy, a co niefajne szybko wyrzucam z zycia...swoja droga musialy ja niezle jarac te smierdzace skarpety, ze az tak Ci zycie nimi zatrula :) odtwarzajac w pamieci i powtarzajac co noc swoje niesamowite doznania...a moze historia slynnych skarpetek, zostala wymyslona na potrzebe porazki zyciowej, przez takowa kobiete...nie wnikam, nie moj cyrk i nie moje skary :) ale jedno jej sie udalo...udupila Cie skutecznie tymi skarami :)...mentalnie, juz nic nigdy nie bedzie takie fajne

AptekaZdrowie
15
#2507.10.2020, 11:22

Dlatego lepiej zasiegnac poradu u znudzonego nocka stroza? :)

:)))) stóż nie struś - nie powinien schować głowy w piasek i stawić czoła wyzwaniu:)))))

Profil nieaktywny
joe.retor
#2608.10.2020, 08:08

#24

No o tym właśnie piszę...

Jedna baba zniszczyła tylu facetów.

Delira ma teraz traume spamerską bo ciągle mu podkładała w klopie reklamy jak pozbyć się smrodu, a ja traume skarpetkową przez delire :/

maya2002
806
maya2002 806
#2708.10.2020, 09:54

znaczy sie...jedna wielka smierdzaca sprawa :)

Profil nieaktywny
joe.retor
#2808.10.2020, 09:57

Daj buziaka :/

maya2002
806
maya2002 806
#2908.10.2020, 13:06

no masz xxx:)

Infidel
12 288
Infidel 12 288
#3008.10.2020, 19:48

Moi kochani, nie sluchajcie tych bencwalow. Ciesze sie ze jesrescie tu ze mna na tym portalu.

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm