Do góry

EBAY Konto. Pomoc w sprzedaży

Temat zamknięty
stesal
4
stesal 4
28.05.2014, 16:10

Witam,
Chcę rozpocząć sprzedaż na ebay.co.uk, lecz niestety z powodu ograniczenia jakie jest wymagane, co najmniej 90 musi upłynąc od ostatniego pozytywa ze sprzedaży, nie mogę obecnie sprzedawać. Zebranie 10 komentarzy nie stanowi problemu. Problemem jest termin 90 dni. Czy ktoś wie albo ma doświadczenie jak to obejść lub skrocić ??
Za wszelkię odpowiedzi będę niezmiernie wdzięczny
Pozdrawiam

Profil nieaktywny
maciej1980
#128.05.2014, 16:31

Tego terminu trzeba przestrzegac a nie probowac omijac,z czym startujesz,wrzuc link,ocenimy ;)

#228.05.2014, 21:53

Popieram. Temat już poruszony na forum. By rozpocząć sprzedaż trzeba odczekać 90 dni od ostatniego pozytywa. Wierz mi by z sukcesem sprzedawać będzie ci potrzeba dużo więcej pozytywnych komentarzy niż te 10 i 90 dni. Ale może jest sposób. Sprawdź czy możesz wykupić usługę sklepu? Stwórz sobie stronę z tym co chcesz sprzedawać i być może będziesz w stanie chociaż się zareklamować. Do tego czasu na pewno spełnisz pozostałe warunki.

ps poczytaj forum na ebaju.

stesal
4
stesal 4
#328.05.2014, 22:06

Dzięki Panowanie
Przejrzałem już wcześniej pozostałe posty i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi więc wrzuciłem no temat.
Startuje z figurkami ogrodowymi, ale również ławy ozdobne itp do domów. Temat może być chwytliwy.
Sądziłem, że są może jakies dodatkowe opcje, które można spełnić i termin 90 dni może zostać skrócony
Pzdro

DocEnt
Admin grupy
1 409 20
DocEnt 1 409 20
#430.05.2014, 08:42

Możesz również "kupić" konto sprzedawcy co oczywiście jest niezgodne z regulaminem ebay'a ale jest praktykowane dość często. Tego oczywiście nie polecamy.
Pomyśl nad stworzeniem własnej strony ze sklepem. W sprytny sposób można przy pomocy Ebay'a ją rozreklamować. W perspektywie czasu to się opłaca bo jestem pewien że szybko się zorientujesz że opłaty jakie będziesz zostawiał na rachunku ebay'a będą wysokie. Prowadzenie własnej stronki nawet przy korzystaniu z gotowców e-commerce jest zdecydowanie tańsze. Powodzenia

Polsap
25
Polsap 25
#515.06.2014, 12:22

Witam, podepne się pod temat z moim problemem. Od ponad roku mam konto na ebay.co.uk i zebrałem już ok 70 punktów, wszystkie punkty są z zakupów. Dziś postanowiłem sprzedać kilka niepotrzebnych rzeczy i zrobiłem aukcje lecz nie mogłem jej wystawić gdyż już po wypisaniu wszystkiego wyskakuje mi komunikat że nie mogę sprzedawać na arenie międzynarodowej- stronę cofnełem i oznaczyłem kraje i kontynenty że nie chce tam sprzedawać i dalej to samo. W czym problem?
Poniżej komunikat

Attention sellers:
You're not allowed to sell internationally at this time.
Before you can sell internationally, you need to receive 10 selling feedbacks and 90 days must have elapsed since your first sale. Learn more about the requirements for selling internationally.

W pomocy ebay nic nie ma na ten temat.
Podczas gdy ja nigdy nie sprzedawałem, konto paypal mam aktywne zawsze nim płacę, nieraz miałem przelew z niego. Proszę o pomoc

stesal
4
stesal 4
#624.06.2014, 12:51

Siema Polsap
Napisz [email protected] to pogadamy na temat twego posta
Pozdrawiam

#724.06.2014, 22:40

Osobiście nie spotkałem się z takim problemem. Forum Ebay da Ci więcej jasności.
W którym kraju założyłeś konto? Jeśli w Polsce to być może musisz "tam" dokonać udanych sprzedaży?? Sprawdź ustawienia konta i zwróć uwagę na adres rejestracji konta. T

#824.06.2014, 22:43

#6 Dziwny sposób komentowania postów, zwłaszcza na "forum" . To teraz każdy będzie otrzymywał takie wiadomości od wtajemniczonych? To po co nam fora? Wystarczy zwykła tablica ogłoszeniowa:P

kijevna
18 938
kijevna 18 938
#925.06.2014, 00:15

nie taki dziwny jak się nie chce ujawnić co i za ile:)

DocEnt
Admin grupy
1 409 20
DocEnt 1 409 20
#1025.06.2014, 00:34

abyś mógł sprzedawać za granicę lub z konta zarejestrowanego za granicą musisz mieć co najmniej 10 komentarzy za sprzedaż w kraju w którym konto jest zarejestrowane, a dodatkowo od pierwszej sprzedaży musi minąć co najmniej 90 dni.
pozdrawiam

#1125.06.2014, 19:25

No przecież piszę o tym:))

DocEnt
Admin grupy
1 409 20
DocEnt 1 409 20
#1229.06.2014, 18:18

No racja ;-)

Profil nieaktywny
raytoo
#1329.06.2014, 19:32

chinskie srebro dobrze posredniczyc tylko od nich przesylka idzie nieraz miesiac

u1234555
8
#1410.01.2015, 22:55

Witam, jestem w poodobnej sytuacji. Aukcje mam już wystawione. Jeżeli ktoś ma konto i chce pomóc, będę niezmiernie wdzieczny. Bardzo proszę o wiadomość i podam link do aukcji. Dziękuję z góry.

artysta
5
#1529.04.2016, 12:22

Witam,kilka miesięcy temu założyłem konto na ebay-u,wystawione przedmioty mają rejestrowane wejścia w liczbie kilku zaraz po wystawieniu ich na sprzedaż.I tak to trwa już kilka miesięcy.Przez następne dni brak rejestrowanych wejść a sprzedaży jeszcze nie było. Oferta dotyczy sprzedaży moich prac własnych z dziedziny sztuki.Dokonałem już korekt w opisie,zdjęcia,ceny -nie wiem czy jako indywidualny sprzedawca mam szansę na ebay-u.Może ktoś ma doświadczenia w podobnym temacie i zechce przekazać swoje sugestie ,za które będę wdzięczny.Pozdrawiam.

DocEnt
Admin grupy
1 409 20
DocEnt 1 409 20
#1629.04.2016, 14:36

Przeczytaj cały główny temat w grupie , pomyśl też nad założeniem sklepu na ETSY.com

artysta
5
#1716.05.2016, 12:27

Dzięki za sugestie,sklepu jednak nie chcę zakładać wiąże się to z działalnością a to już przerabiałem.Mam stronę, na której prezentuję swoje prace i niektóre z nich wystawiłem na Ebay.Konto mam zarejestrowane w Polsce.Nie rozumiem czemu brak zupełnego zainteresownia ,brak jakichkolwiek zapytań dotyczących prac.Czy to jest związane z brakiem jakiejkolwiek sprzedaży,brakiem opinii.Podam nr.aukcji jeżeli możesz to popatrz, będę wdzięczny za podpowiedz,czy radę.(162072520353),162072522016).Z góry dziękuję.

DocEnt
Admin grupy
1 409 20
DocEnt 1 409 20
#1816.05.2016, 16:58

Witaj. Aby założyć sklep podstawowy na ebayu nie musisz mieć założonej działalności, to sprawa pierwsza. Sklep podstawowy możesz mieć jako osoba prywatna.
Bardzo interesujące szkło sprzedajesz, z tego co piszesz wnioskuję że jesteś artystą i zajmujesz się szkłem artystycznym - Jakiś czas temu miałem kilka ofert współpracy z osobami tworzącymi w szkle a chcącymi poszukać swojego miejsca na zachodzie. Niestety produkty jakie mi przedstawili można było kupić w większości galerii handlowych. Twoje robią wrażenie i powinny się sprzedać, ale to jest towar że tak powiem ekskluzywny i musi potrwać zanim się sprzeda.
Pierwsza sprawa, masz dwa wyjścia:
- albo zajmujesz się tworzeniem a sprzedaż zostawiasz sprzedawcy (w tym wypadku bazujesz na firmie o ugruntowanej pozycji w branży art.
- albo poświęcisz mnustwo czasu na zbudowanie pozycji sklepu który będziesz promował i dbał o niego jak o przysłowiowe dzieck. I tak zanim bym wydał kilkaset funtów na piękny wyrób z twojej oferty chciałbym poznać opinie innych kupujących na temat: jakości, wywiązania się z warunków umowy, czasu dostawy, jakości i czasu wysyłki etc. Twoje konto nie daje mi takiej wiedzy. jest niewypromowane. Nie twierdze, że w końcu nie sprzedasz, ale napewno to potrwa. Kolejna sprawa to fakt iż wysyłasz z Polski, dla wielu kupujących to "egzotyka" (niestety :-( )

Tak czy inaczej, życzę powodzenia no i musisz podjąć decyzję jaką drogę wybierzesz.
Artysta czy sprzedawca ? Jaką decyzję byś nie podjął służę pomocą
Bezpośredni kontakt do mnie w profilu lub przez ebay (link też w profilu)

artysta
5
#1907.06.2016, 15:44

Witam
Zastanawiam się czy otrzymał Pan mojego maila z dnia 25.05.
pozdrawiam

artysta
5
#2013.06.2016, 20:29

Witam
Kilkakrotny zamiar wysłania maila kończy się niepowodzeniem.Nie możliwe doręczenie-taka informacja zwrotna do mnie jest przesłana.
Pozdrawiam

artysta
5
#2113.06.2016, 20:43

adres jest błędny,domena nieistniejąca -uzupełniam otrzymany komunikat

DocEnt
Admin grupy
1 409 20
DocEnt 1 409 20
#2213.06.2016, 21:18

Witam. Jeden z emaili od Pana znalazłem w folderze ze spamem (!).
Wysłałem na niego odpowiedź w sobotę. Proszę napisać czy do pana dotarła ?
Poza tym emailem z 25 maja niestety nic nie otrzymałem. Być może zrezygnuje z kożystania z emaila firmowego bo jest na serwerze w USA. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale może to być problem(?)

  • Strona
  • 1

Katalog firm