Do góry

wymiana komentarzy - pilne

Temat zamknięty
caward
4
caward 4
20.07.2015, 22:25

Witam.
pilnie potrzebuję komentarzy. chciałbym wystawiać przedmioty bez paypal - ciągle blokują wszystko co możliwe.
podaję numer aukcji: 331610105421

będę wdzięczny za pomoc - oczywiście odwzajemnię pozytywa

Pozdrawiam

DocEnt
Admin grupy
1 320 20
DocEnt 1 320 20
#120.07.2015, 22:42

Czemu tworzysz koleiny identyczny temat. Jest juz kilka w ktorych chetni podali namiary I mozesz sie z nimi skontaktowac. Pozdr.

caward
4
caward 4
#220.07.2015, 23:04

dlatego, że tamten temat jest sprzed kilku miesięcy

damianek454
1
#322.07.2015, 15:23

Witam,. tez jestem zainteresowany i moge się odwdzięczyć.

#424.07.2015, 19:04

Jeśli planujesz profesjonalnie zaistnieć na Ebayu.
To zacznij profesjonalnie od samego początku.
Profil zmieniany i nie uzupelniony.
Akucja pusta, od razu pachnie lipą.
Myslisz że w Ebayu siedza debile.

Profil nieaktywny
Legoski
#525.07.2015, 08:35

Robert70 W sumie to tak właśnie uważam , że w ebay cs siedzą "debile" :(
Po sposobie udzielania odpowiedzi oraz trudności w przestrzeganiu podstawowych zasad panujących na ebay, jestem tego pewien, że to słabo opłacani i przygotowani do pełnienia jakichkolwiek obowiązków.
Bo zazwyczaj pracownicy ebay odtwazają opcje bardziej zaawansowanie niż www.
Inną sprawą jest pajacowanie z komentarzami. Ale owa inność jest bliźniacza do stanowiska propagowanego przez ebay.

DocEnt
Admin grupy
1 320 20
DocEnt 1 320 20
#626.07.2015, 12:45

Nie wiem na jakiej podstawie wysnułeś takie wnioski.
System weryfikacji sprzedawcy za pośrednictwem ocen przez komentarze jest od lat i jest na bieżąco
weryfikowany i zmieniany. Służy to przede wszystkim bezpieczeństwu kupującego.
Mając w planach rozpoczynać sprzedaż na nowym koncie zakupuje jakiś tani towar i nawet ze stratą ale uczciwie go sprzedaje, wysyłam i cierpliwie czekam na komentarz.
Tak nabieramy dobrych nawyków sprzedawcy. Wielu wolało by poprostu kliknąć kilka razy komuś za odkliknięcie
pozytywa w drugą stronę etc. i po sprawie . Otworzyć sklep, najlepiej bez limitów i po sprawie.
Przypomnijcie sobie tematy z przed kilku lat ; ludzie pisali "kupiłem komurkę czy aparat a dostałem cegłe" itd itd.
Dzięki weryfikacji przez system komentarzy o takich sytuacjach słyszy się teraz bardzo żadko a kupowanie na ebay'u jest według mnie bezpieczniejsze niż w klasycznych sklepach online.
Godząć się na warunki i regulamin ebaya powinno się przejść cały proces weryfikacji konta sprzedawcy.
Niestety znam przypadki wśród ludzi których znam osobiście, że robią wszystko od "dupy strony",
najpierw inwestując kilka tysięcy w towar, potem myślą co z tym zrobić i na szybcika chcą otworzyć konto na ebay'u i na drugi dzień wystawić 100 aukcji etc. Nie tędy droga. Ale to już wybur indywidualny.

caward
4
caward 4
#724.08.2015, 10:23

witam ponownie, jeśli ktoś byłby zainteresowany wymianą opinii podaję aktualny numer aukcji: 331634932473 oraz adres e-mail: [email protected]

Pozdrawiam

  • Strona
  • 1

Katalog firm