Do góry

Bezpłatne Testery 4 maja 2013

Temat zamknięty
CentrumFENIKS
Admin grupy
66
30.04.2013, 11:07

1) Asertywność? Pewność siebie? Poczucie własnej wartości?

12 maja (niedziela) planujemy rozpocząć kolejny cykl spotkań grupy rozwoju osobistego ‘Dlatego, że jestem’. Grupa przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcieliby poprawić swoje kontakty z ludźmi, zwiększyć asertywność, lepiej radzić sobie w stresujących sytuacjach, a przy okazji zdobywać te umiejętności w sympatycznym gronie, poprzez dyskusje, gry oraz całą gamę praktycznych ćwiczeń. Jeśli zastanawiasz się nad uczestnictwem, ale chciałbyś mieć zupełną pewność, że grupa jest właśnie dla Ciebie, przyjdź na bezpłatny taster (krótka prezentacja programu i 1-2 ćwiczeń) w sobotę 4 maja w godz. 11.30-13.00. Warsztaty prowadzi Sylwia Kiro Żabińska-MacIntyre, mgr psychologii.

Zapisy: http://www.feniks.org.uk/pl/rejestr... (prosimy o podanie w opisie: dlatego ze jestem – taster)
Dla osób, które pracują w sobotę, istnieje możliwość zorganizowania dodatkowego tastera w niedzielę 5 maja, lub umówienia się na indywidualną (również bezpłatną) konsultację z prowadzącą. Prosimy o kontakt z rejestracją.

2) Jak ponownie zacząć żyć po rozstaniu?

11 maja (sobota) planujemy rozpocząć nową grupę rozwoju osobistego ‘Rozstanie i co dalej?’ dla osób, które bardzo przeżyły, bądź wciąż przeżywają skutki jakiegoś rozstania, a chciałyby ponownie zacząć cieszyć się życiem. Spotkania we wspierającym gronie, możliwość wyrażenia swoich emocji i aktywne poszukiwanie rozwiązania tej sytuacji mogą bardzo pomóc w tym procesie. Jeśli jesteś zainteresowana/y, zapraszamy Cię na bezpłatny taster (krótka prezentacja programu i 1-2 ćwiczeń) w sobotę 4 maja o godz. 10.00-11.30. Warsztaty prowadzi Sylwia Kiro Żabińska-MacIntyre, mgr psychologii.

Zapisy: http://www.feniks.org.uk/pl/rejestr... (prosimy o podanie w opisie: rozstanie i co dalej – taster)

  • Strona
  • 1

Katalog firm