Do góry

Zapraszamy na: Asertywność – jak ją osiągnąć?

Temat zamknięty
CentrumFENIKS
Admin grupy
66
18.04.2014, 00:18

Jak często zdarza nam się robić rzeczy na które nie mamy ochoty? Ile razy realizowaliśmy za kogoś zadania, bo nie potrafiliśmy powiedzieć „nie”? Dlaczego często wolimy ustapić niż bronić własnych racji?

Asertywność, czyli umiejętność wyrażania własnego zdania oraz emocji bez naruszania granic osobistych drugiej osoby, jest niezwykle pożyteczną umiejętnością w dzisiejszych czasach. Na szczęście, można się jej nauczyć!

Zapraszamy na cykl siedmiu spotkań wieczornych Asertywność – jak ją osiągnąć? , które odbędą się w wybrane środy (planowany początek zajęć 7 maja 2014). Zajęcia poprowadzi mgr psychologii, Sylwia Kiro Żabińska-MacIntyre.

W trakcie spotkań:

* Będziemy rozmawiać o stawianiu granic, o korzyściach i ryzyku jakie z tego wynikają
* Poznamy strategie odmawiania, które umożliwią nam asertywne zachowanie w wielu życiowych sytuacjach
* Nauczymy się technik negocjacji, dzięki którym będziemy mogli osiągać zadowalające kompromisy
* Będziemy szukać alternatywnych, asertywnych rozwiązań dla trudnych sytuacji z którymi często przychodzi nam się zmierzyć
* Zastanowimy się nad tym jak nasza postawa wpływa na to jak jesteśmy odbierani przez innych
* Zapoznamy się z prawami jakie wynikają z pojęcia asertywności, co pozwoli nam traktować siebie i innych z więszym szacunkiem

Koszt zajęć: 15 funtów za dwugodzinne spotkanie (7 spotkań, koszt całego kursu: 105 funtów), możliwość wpłaty w ratach: przed rozpoczęciem kursu i na drugim spotkaniu. W przypadku wpłaty jednorazowej zniżka 5 funtów.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłoszenie chęci udziału (imię, nazwisko, telefon, mail kontaktowy) na adres rejestracja@feniks.org.uk z dopiskiem 'asertywność'. Przyjęcie zgłoszenia potwierdzimy mailem.

  • Strona
  • 1

Katalog firm