Do góry

Wasze poglądy na temat tatuażu i roli, jaką pełnią

Temat zamknięty
nirvani
Admin grupy
70
nirvani 70
27.06.2008, 12:53

Wasze poglądy na temat tatuażu i roli, jaką spełnia obecnie w popkulturze

WEDŁUG MNIE NIEKTÓRZY LUDZIE ZAJMUJĄCY SIE TYM PROFESJONALNIE , PRACUJĄCY W STUDIACH TATTOO NIE MAJĄ POJECIA O PODSTAWOWYCH POJĘCIACH Z DZIEDZINY DOBIERENIA GAMY KOLORYSTYCZNEJ, PROPORCJI,SWIATŁOCIENIA , CO GORSZA NAWET SAME SZKICE LUB PROSTE NAPISY POTRAFIA BYĆ DLA NICH WYZWANIEM KTOREMU NIE SĄ W STANIE SPROSTAĆ. NAUCZYLI SIE FACHU SIEDZĄC W WIEZIENIACH I PRACUJĄC NA MASZYNKACH WYKONANYCH Z WALKMANA A ICH ZADANIEM BYŁO ROBIĆ CYNKÓWKI KOLEGOM.

NA SZCZEŚCIE ISTNIEJĄ TEŻ TACY KTÓRZY ZACZYNALI W TYCH SAMYCH WARUNKACH BADZ INNYCH ALE ISTNIEJĄ NA RYNKU JAKO PRAWDZIWI WIRTUOZI TATUAŻU I CHWAŁA IM ZA TO.

A WIELBICIELI TATUAŻU TAKZE MOŻNA PODZIELIC WG MNIE NA DWIE GRUPY : PIERWSZA TO CI KTÓRZY SWOJE KIEPSKIE TRIBALE NAJCHETNIEJ POKAZALI BY CAŁEMU SWIATU TAK JAK KOLESIE PO SOLARKU KTÓRZY CO CHWILA SPRAWDZAJĄ CZY IM SIE CZASAMI TATUAŻ NIE ZMYWA (HIHIHIHIHIHI) DO TEGO DOŁĄCZAJĄ LASKI KTÓRE W PRZYKRÓTKICH BLUZECZKACH Z WYLEWAJĄCYM SIE FETEM EXPONUJĄ SWOJE WYTATUOWANE LĘDZWIE..... I DRUGA GRUPA LUDZI KTÓRZY MAJĄ TATUAŻE KTÓRE ŚA MALYMI DZIEŁAMI SZTUKI I NIKOMU SIE TYM NIE CHWALĄ

Profil nieaktywny
AgaRomka
#9123.12.2011, 11:17

cropas
#89 | Dziś - 09:40
ale ktos starego grzyba odnalazl. watek z 2008

jam ci panie to zrobil;
Co jakis czas wyszukuje stare dobre wino by przykryc nudne tematy pisane przez emito.

Pisza te sama miete pod innymi tylulami by rozpalac gonisko .
Nie ma w nich nic co by mialo znamiona wiedzy, wyobrazni , itp. ale prawie za kazdym razem wywoluje klotnie,zwady, i takie tam klocki.

rafal198011
268
#9223.12.2011, 11:52

Jestem szczesliwym posiadaczem osmiu tatuazy i nie zaluje zadnego wzoru jaki dalem sobie wytatuowac .
Teraz zbieram fundusze zeby wrocic do Polski i zrobic sobie caly rekaw w jakis zajebistych bio-mechanicznych klimatach :)
Kto sie nie dziara ten fujara :))))))))
kiedys wstawie tu niektore swoje fotki z dziarami :))

jaguarskin
7 20
jaguarskin 7 20
#9305.01.2012, 18:08

Wasze poglądy na temat tatuażu i roli, jaką pełnią

KAZDY MA swoj poglad - w zaleznosci jak czuje sztuke wizualna, co chce w zyciu osiagnac (dobry tatuaz -dobre zycie) plus naturalnie opinie srodowiska; zyjemy w Anglii i generalnie polskie podejscie do tatuazu jest lekko odomienne - wydaje sie ze "tubylcy" gdzie co drugi ma tattoo - traktuja temat bedziej beztrosko; wolnosc kraju - wolnosc slowa;

W stesujacych czasach, natloku mediow i kierujac sie wlasnymi emocjami - poszukujemy sensu zycia...telewizja? popularne nurty? Moi klienci traktuja czasem ZDOBYTY TATUAZ jako dodatkowa nagdode za "odnalezienie siebie"...co sie kryje za tym stwierdzeniem? Otoz, proces tatuowania jest nielicznym duchowym procesem, podczas ktorego tak NAPRAWDE jestes sam ze soba - bez codzinnego piep...enia o pogodzi reklam itp -TYLKO TY I TWOJA PSYCHIKA; uaktywnia sie intuicja a po wyjsciu z salonu czujesz sie jak bohater; dlatego tat6uowane osoby czesto maja opinie twardzieli, takze dzieczyny, ktore sa w stanie wytrwac 6-7 godzin tatuowania.
Monika x

Opium
1 996
Opium 1 996
#9405.01.2012, 18:13

Ja wytrzymalam 3, potem jeszcze godzine poprawek, bylo ciezko, ale efekt koncowy bradzo mnie zadowala. Jest to dzis czesc mnie, jak reka czy noga.

Katalog firm