Do góry

Licencja

Temat zamknięty
Radley22
19
08.01.2011, 19:27

Witam chcialbym zaczac jazde na PHC w glasgow ale nie wiem od czego zaczac, tzn. zalatwiam sobie teraz zaswiadczenia o niekaralności. jesli mogl by mi ktos napisac ile sie czeka na ta licencje i na jaki obszar najlepiej skladac czy na glasgow czy lanarkshire i jaka jest miedzy nimi roznica.i ogolnie opisac jak zaczac prace z jakas korporacja.pozdro

michal2009
101
#113.01.2011, 20:21

Jezdze w renfrewshire , a tu niestey jest roznica pomiedzy councilami :P

Licencja jest na okreslony teren jak renfrewshire, lanarakshire itd i pozwala cie na prace w korporacji ktorej siedziba jest na terenie danego okregu . Jaki sobie wybierzesz to juz tylko od ciebie zalezy . Na licencej czeka sie ok 3 miesiecy , ale ze teraz maja tzw burdel moze to zajac troche

Co do korporacji to im wieksza tym w sumie lepiej , bo zawsze sie cos dzieje . Najlepiej wynajac od razu od nich auto , bo jak ci sie nie spodoba to konczysz i tyle > oplaty sa rozne ale sredni koszt to 350-390 L zanim cos zarobisz .

Pozdrawiam

ps. przygotuj sie na 6 dniowy tydzien pracy ok 70 h :p no chyba ze ci 200 wystarcza :p

Radley22
19
#224.02.2011, 18:57

Czesc Dzieki za odpowiedz przepraszam ze dopiero odpisuje ale chwilowo mialem brak neta...
Ja juz czekam na wydanie licencji i mam pytanko jak zaczac wspolprace z korporacja jak by ktos mogl opisac, gdzie wykupic ubezpieczenie i ogolnie wszystko to co powinienem na samym poczatku zrobic.pozdro

  • Strona
  • 1

Katalog firm