Serwisy tematyczne
POLMART GARAGE prof...
Edynburg
Mechanika,blacarstwo lakiernika,konkurenc yjne ceny zapraszamy
GG (Gruszka's Gas) G... GG (Gruszka's Gas) Gas Safe No 577 509
Kirkcaldy, Edynburg, Dundee
Przyjemnie jest dawać ludziom ciepło :)
Baltica Translations Baltica Translations
Cała Szkocja
Oficjalne tłumaczenia pisemne i ustne. Satysfakcja gwarantowana.

Benefity na poważnie! Zasiłki, pomoc społeczna w UK

Zaloguj się i dodaj komentarz

Sure Start Maternity Grand

• Strona
  • 1
Dorota Kuropatwa
2
Dorota Kuropatwa
05.11.08, 15:51

a ja mam pytanko, czy ktos sie moze orientuje jak dlugo czeka sie na decyzje z Sure Start Maternity Grand? Dodam iz pobieram juz child tax credit i teraz jestem w 33 tygodniu ciazy, formularz wyslalam dwa tygodnie temu i nadal zadnej odpowiedzi. Z góry dzieki za odpowiedz ;)

Liryczna
Wielka Brytania
7446
Liryczna
#1 | 27.11.08, 13:34

Ja czekałam bardzo krótko, parę dni na decyzję i około tydzień na pieniążki na koncie, ale to było już po urodzeniu synka.
Nie wiem jak sprawa wygląda, jeśli dziecka jeszcze nie ma na świecie, niestety.
Pozdrawiam.

foxo
2808
foxo
#2 | 05.01.09, 21:05

ile ten grand wynosi?

BLEEEEEEEEEEEE -----
167
BLEEEEEEEEEEEE -----
#3 | 05.01.09, 21:55

wynosi jedno razowo 500 funtow.z tego co wiem na niektore decyzje trzeba czekac do 6 tyg.dni roboczych.ja skladalam po urodzeniu i czekalam 3 tyg.

Nimfa Wodna
2
Nimfa Wodna
#4 | 24.03.09, 20:36

to nie tak ze ile sie czeka... kazdy ma inaczej... ja wysłalam przed porodem i dostałam odmownie po ok 2 tyg od wysłania, natomiast po urodzeniu i dostaniu CHTC wyslalam ponownie i mi przyznali po jakims tyg i od razu pieniazki byly na koncie ale wiem ze niektorzy czekaja nawet kilka miesiecy...wiec cierpliwosci :)))

Mniuniusia
1973
Mniuniusia
#5 | 08.04.09, 22:03

ja wysyłałam po porodzie i decyzja przyszła mi po 3tyg a kasa na konto chyba ze 3-4 dni wcześniej :)

Uncle
5308
Uncle
#6 | 08.04.09, 22:19

Foxo - Grand to po angielsku potocznie ;tysiak', czyli tysiac funtow,

Jesli pytasz o Sure Start Maternity GRANT, to tylko polowe GRANDU :))

katrinka1020
49
katrinka1020
#7 | 08.04.09, 23:20

Droga Doroto nie otrzymasz tego jeśli dziecko sie jeszcze nie ur. Bo niby za co mieli by ci teraz zapłacić to jest jak w polsce becikowe dopiero jak dziecko sie ur masz na to czas 3miesiace liczy się data złożenia możesz czekc długo i krótko ale jeśli masz tax lub child dostaniesz szybko ale dzidzia musi sie ur ludzie !!

. .
115
. .
#8 | 15.04.09, 11:55

ja dostalam SSMG przed urodzeniem dziecka, jestem obecnie w 34 tygodniu, wniosek skladalam w 30 tygodniu i po tygodniu dostalam decyzje a na drugi dzien pieniazki byly na koncie ;)

dodam tylko ze juz mam jedno dziecko i pobieram na niego CTC

Liryczna
Wielka Brytania
7446
Liryczna
#9 | 15.04.09, 13:09

Katrina, nie wprowadzaj w błąd.

O SSMG można starać się od 11 tygodni przed planowanym porodem do 3 miesięcy po.

Anna :)
137
Anna :)
#11 | 15.04.09, 13:33

nawet jesli czeka sie na ctc warto złożyć wniosek,
ja dostalam ssmg po 4 miesiacach od urodzenia synka ,bo czekalam na ctc.tydzien czekalam na decyzje i pieniadze.

AmoRRRRRRR
#12 | 15.01.10, 12:29

ja czekam na decyzję o ctc ale pomimo to złożyłam o sure start maternity grant,mam nadzieje że czas oczekiwania nie będzie długi i będzie ok...a jak u innych w takiej sytuacji?

katrina2510
1
katrina2510
#13 | 26.03.10, 15:05

hey mam pytanko wyslalam dzisiaj wniosek o ssmg facet na poczcie powiedzial mi ze nie potrzebuje znaczka(koperte mialam z job centre) nie mam tez zadnego potwierdzenia wyslania myslicie ze dojdzie? Jak wy wysylaliscie? Pozdrawiam i czekam na odpoiedz

Maja
Wielka Brytania
1004
Maja
#14 | 26.03.10, 15:12

Pawel pawel nie masz racji, to nie jest tak jak becikowe w Polsce i wcale dziecko nie musi sie najpierw urodzic zeby dostac ssmg.
Katarzyna wisniewska ja tez tak wysylalam i nie bralam zadnego potwierdzenia, wiem ze doszlo bo do tygodnia mialam odpowiedz i pieniadze .

Zaloguj się i dodaj komentarz
  • Strona
  • 1
© 2016 Emito.net
O nas Reklama Kontakt Partnerzy Wytyczne dla społeczności Prywatność Regulamin
Information in English: About Advertise Post a free classified ad Contact