Serwisy tematyczne
Studio Tatuażu i Kol... Studio Tatuażu i Kolczykowania - Michael da Bear
Aberdeen
Studio tatuażu i kolczykowania Aberdeen
Washing and Cleaning Washing and Cleaning
Glasgow
Profesjonalne pranie, sprzątanie, czyszczenie - Glasgow
Swistak Ltd Swistak Ltd
Bristol
Polski Sklep Swistak

Benefity na poważnie! Zasiłki, pomoc społeczna w UK

Zaloguj się i dodaj komentarz

Sure Start Maternity Grand

• Strona
  • 1
Dorota Kuropatwa
2
Dorota Kuropatwa
05.11.08, 15:51

a ja mam pytanko, czy ktos sie moze orientuje jak dlugo czeka sie na decyzje z Sure Start Maternity Grand? Dodam iz pobieram juz child tax credit i teraz jestem w 33 tygodniu ciazy, formularz wyslalam dwa tygodnie temu i nadal zadnej odpowiedzi. Z góry dzieki za odpowiedz ;)

Liryczna
Wielka Brytania
7484
Liryczna
#1 | 27.11.08, 13:34

Ja czekałam bardzo krótko, parę dni na decyzję i około tydzień na pieniążki na koncie, ale to było już po urodzeniu synka.
Nie wiem jak sprawa wygląda, jeśli dziecka jeszcze nie ma na świecie, niestety.
Pozdrawiam.

foxo
2807
foxo
#2 | 05.01.09, 21:05

ile ten grand wynosi?

BLEEEEEEEEEEEE -----
167
BLEEEEEEEEEEEE -----
#3 | 05.01.09, 21:55

wynosi jedno razowo 500 funtow.z tego co wiem na niektore decyzje trzeba czekac do 6 tyg.dni roboczych.ja skladalam po urodzeniu i czekalam 3 tyg.

Nimfa Wodna
2
Nimfa Wodna
#4 | 24.03.09, 20:36

to nie tak ze ile sie czeka... kazdy ma inaczej... ja wysłalam przed porodem i dostałam odmownie po ok 2 tyg od wysłania, natomiast po urodzeniu i dostaniu CHTC wyslalam ponownie i mi przyznali po jakims tyg i od razu pieniazki byly na koncie ale wiem ze niektorzy czekaja nawet kilka miesiecy...wiec cierpliwosci :)))

Mniuniusia
1973
Mniuniusia
#5 | 08.04.09, 22:03

ja wysyłałam po porodzie i decyzja przyszła mi po 3tyg a kasa na konto chyba ze 3-4 dni wcześniej :)

Uncle
5218
Uncle
#6 | 08.04.09, 22:19

Foxo - Grand to po angielsku potocznie ;tysiak', czyli tysiac funtow,

Jesli pytasz o Sure Start Maternity GRANT, to tylko polowe GRANDU :))

katrinka1020
49
katrinka1020
#7 | 08.04.09, 23:20

Droga Doroto nie otrzymasz tego jeśli dziecko sie jeszcze nie ur. Bo niby za co mieli by ci teraz zapłacić to jest jak w polsce becikowe dopiero jak dziecko sie ur masz na to czas 3miesiace liczy się data złożenia możesz czekc długo i krótko ale jeśli masz tax lub child dostaniesz szybko ale dzidzia musi sie ur ludzie !!

. .
115
. .
#8 | 15.04.09, 11:55

ja dostalam SSMG przed urodzeniem dziecka, jestem obecnie w 34 tygodniu, wniosek skladalam w 30 tygodniu i po tygodniu dostalam decyzje a na drugi dzien pieniazki byly na koncie ;)

dodam tylko ze juz mam jedno dziecko i pobieram na niego CTC

Liryczna
Wielka Brytania
7484
Liryczna
#9 | 15.04.09, 13:09

Katrina, nie wprowadzaj w błąd.

O SSMG można starać się od 11 tygodni przed planowanym porodem do 3 miesięcy po.

Anna :)
137
Anna :)
#11 | 15.04.09, 13:33

nawet jesli czeka sie na ctc warto złożyć wniosek,
ja dostalam ssmg po 4 miesiacach od urodzenia synka ,bo czekalam na ctc.tydzien czekalam na decyzje i pieniadze.

AmoRRRRRRR
#12 | 15.01.10, 12:29

ja czekam na decyzję o ctc ale pomimo to złożyłam o sure start maternity grant,mam nadzieje że czas oczekiwania nie będzie długi i będzie ok...a jak u innych w takiej sytuacji?

katrina2510
1
katrina2510
#13 | 26.03.10, 15:05

hey mam pytanko wyslalam dzisiaj wniosek o ssmg facet na poczcie powiedzial mi ze nie potrzebuje znaczka(koperte mialam z job centre) nie mam tez zadnego potwierdzenia wyslania myslicie ze dojdzie? Jak wy wysylaliscie? Pozdrawiam i czekam na odpoiedz

Maja
Wielka Brytania
1004
Maja
#14 | 26.03.10, 15:12

Pawel pawel nie masz racji, to nie jest tak jak becikowe w Polsce i wcale dziecko nie musi sie najpierw urodzic zeby dostac ssmg.
Katarzyna wisniewska ja tez tak wysylalam i nie bralam zadnego potwierdzenia, wiem ze doszlo bo do tygodnia mialam odpowiedz i pieniadze .

Zaloguj się i dodaj komentarz
  • Strona
  • 1
© 2014 Emito.net
O nas Reklama Kontakt Partnerzy Wytyczne dla społeczności Prywatność Regulamin
Information in English: About Advertise Post a free classified ad Contact