Do góry

Thermomix zapraszam

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
Konto usunięte
26.02.2016, 12:32

Kto ma ochote Na darmowa prezentacje I pokaz sprzetu thermomix w sobote 11.00 ?Degustacja podczas prezentacji 07872664728 maszyna Dla osob ktore Sa na dietach ,odchudzaja sie oraz malutkich dzieci zdrowo przygotowane posilki I szybko.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#106.03.2016, 09:38

Kupilem ten szajs ok 14 lat temu za 3000 zl. Serio wywalilem do smieci po jakims czasie. Goraco odradzam ewentualnym naiwnym nabywcom .Strata kasy i to nie malej. ja osobiscie dal bym za to "cos" max 100 fun i to juz z ogromnym przeplaceniem:) Zalaczona ksiazka kucharska z przepisami z kosmosu :)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#213.03.2016, 17:28

Robert zobacz jakie auta były 14 lat temu a zobacz jakie sa teraz. Gdyby ten sprzet był lipny nie kosztlowal by teraz 2 razy tyle co ty tutaj piszesz. Ja osobiście używam go od 10 lat i nic mi się nie dzieje ani nie psuje co ciekawego co 3 restauracja w Polsce posiada thermomixa ciekawe czemu skoro jak uważasz jest taki zly?? No i co 8 mieszkaniec polski posiada ten sprzet nawet w master szefie uzywaja thermomixa pytanie czego skoro jest taki beznadziejny i jak uważasz nic nie warty? hmm dość ciekawe ale cos sa wlasnie tacy co nie umia z niego korzystać i uważa go za nic wartościowego. A naprawdę latwia zycie skraca czas przyrządzenia posilkow i nie jest szkodliwy nie wydziela szkodliwych substancji jak większość podrób na rynku. Obecny nowy thermomix ma wbudowane książki o czy nawet nie masz pojęcia, i ma dotykowy panel ale coz... ksiazka nie jest z kosmosu ponieważ sa to przepisy sprawdzone przez najlepszych kucharzy na swiecie .Ale bywa i tak ze dac komus klucz do auta to nie będzie umial go odpalić. Bywa. dzięki za komentarz

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#325.03.2016, 14:07

:)))) Czy to jest taka sama sekta jak swego czasu Amway? :)))) Powodzenia w biznesie :))))

Silas
83
Silas 83
#425.03.2016, 18:33

Głównie chodzi o sprzedanie kredytu. W direct marketing produkt jest zawsze na drugim miejscu.

  • Strona
  • 1

Katalog firm