Do góry

mamy i dzieciaczki z Pilton/Granton/okolic

Temat zamknięty
ruda_wiedzma
16
21.09.2014, 07:53

Witam ponownie po przeprowadzce.
Jestem mama juz 16miesiecznej Zosi. Jesli sa rodzice z dzieciaczkami w zblizonym wieku, chetni na spotkania integracyjne kawowo-zabawowe prosze o kontakt. Myslalam o spotkaniach w grupie 4-5 dzieciaczkow z rodzicem w celu wspolnej zabawy, kontaktu z innymi dziecmi, wymiany doswiadczen. Z doswiadczenia juz wiem, ze spotkania 1 na 1 niezbyt czesto sie udaja bo a to cos wypadnie, a to praca, a to przeziebienie itp. Jak umowimy sie w grupie zawsze ktos sie zjawi ;) Zapraszam do swojego mieszkania czyste, jasne, bezpieczne, bez zwierzat. Zapewniam kawe/herbate i lakocie. Mamy zabawki ale proponuje zeby kazdy dzieciaczek wzial jedna wlasna w celu urozmaicenia. Ze wzgledu na prace proponuje wtorki/srody/czwartki. Jesli jest ktos zainteresowany serdecznie zapraszam i prosze o maila jaki dzien odpowiadalby najbardziej.
[email protected]

agamysia
172
agamysia 172
#122.09.2014, 11:20

Witam ciebie. Ja tez mieszkam w okolicy i zapraszam cie na facebookowe forum mam w szkocji , gdzie jest juz nas ponad 1000 . Sa organizowane spotkania , imprezy i zawierane znajomosci :) wyszukaj sobie to forum i popros o dołączenie.
Mozemy czasem sie spotkac , ja mam synka 10 mcy.
Pozdrawiam
Agnieszka

  • Strona
  • 1

Katalog firm