Do góry

Zajecia dla trzylatka

Temat zamknięty
butterfly81
1
17.09.2014, 20:36

Witam,

Jestem mama trzyletniego chlopca. Mieszkamy niedaleko Meadowbank. Czy ktos wie o jakis zajeciach lub playgrupach dla dzieci w tej okolicy? Leith tez wchodzi w rachube.. Na kawke z mamuskami tez sie chetnie spotkam :)

Pozdrawiam.

Joachimpo
33
#118.09.2014, 12:37

Witaj butterfly81, ja jestem mama 3letniej dziewczynki :) rowniez mieszkamy niedaleko Meadowbank. Jesli masz ochote na spotkanie podaje swoj email: [email protected]

Poazdrawiam

a5ia
2 1
a5ia 2 1
#218.09.2014, 22:51

http://www.northedinburgharts.co.uk... w soboty i czwartki 10-12 - art zajecia, nie wiem czy Muirhouse Was interesuje. pozdrawiam

ankaa84
13
ankaa84 13
#317.10.2014, 21:40

Hej dziewczyny:)Ja mam 26miesieczna coreczke i mieszkamy na Ocean-nie jest to az tak daleko od siebie-jednym autobusem mamy do siebie,czy nawet spacerkiem:)Jezeli mialybyscie ochote pojsc na soft w Ocean badz spacer czy kawe-zapraszam:)Co wspolna zabawa to wspolna:)Teraz jeszcze szukam jakiegos halloween w okolicy-bylysmy na jednym,ale chetnie bym sie jeszcze wybrala z Nia gdzies jeszcze-jezeli cos wiecie-dajcie znac.Zostawiam swoj [email protected] Pozdrawiam!

ankaa84
13
ankaa84 13
#417.10.2014, 21:40

Hej dziewczyny:)Ja mam 26miesieczna coreczke i mieszkamy na Ocean-nie jest to az tak daleko od siebie-jednym autobusem mamy do siebie,czy nawet spacerkiem:)Jezeli mialybyscie ochote pojsc na soft w Ocean badz spacer czy kawe-zapraszam:)Co wspolna zabawa to wspolna:)Teraz jeszcze szukam jakiegos halloween w okolicy-bylysmy na jednym,ale chetnie bym sie jeszcze wybrala z Nia gdzies jeszcze-jezeli cos wiecie-dajcie znac.Zostawiam swoj [email protected] Pozdrawiam!

katya
315
katya 315
#517.10.2014, 22:23

Butterfly,widziałam na Easter Rd wisi ogromny plakat na kosciele Baby/childrens playgroup.Jak będziesz szła od London Rd to jest to po prawej stronie przed stadionem,cieżko przeoczyć.A oprócz tego każda lokalna biblioteka prowadzi grupy dla dzieci.Zapytaj o book bug'a.

  • Strona
  • 1

Katalog firm