Do góry

Prośba

Temat zamknięty
NicoleM
6
01.05.2013, 17:29

Witam
Mam na imię Anna i mam 40lat W Szkocji ( Edynburgh) mieszkam od 7 lat.Bardzo potrzebuję pracy.Wiem,że na forum różnie odbiera się takie apele gdyż jest ich dużo ale próbuję wszystkiego;jestem zdesperowana i muszę znalezc cokolwiek.Umieściłam juz ogłoszenie na innym forum ale może wśród mam znajdę zrozumienie i kogos kto będzie w stanie pomóc.Mam doświadczenie w sprzataniu głownie biur i prywatnych domków gdyż zaraz po przyjezdzie pracowałąm przez 3 lata jako cleanerka.Może nie jestem osobą młodziutką ale silną i pracowitą. Mój Język angielski określam jako słaby chociaż w podstawowych sprawach sobie radzę.Przez ostatnie dwa lata opiekowałam się moim partnerem i ojcem mojej córki gdyz był osoba niepełnosprawną (po wylewie ) i wymagał opieki.Tydzień temu niespodziewanie zmarł. Zostałysmy same.Nie chcę chodzic i prosic o jakąkolwiek pomoc finansową chociaż nie ukrywam że jest mi cięzko ( Nie mieliśmy prywatnych ubezpieczeń ani oszczędności).Muszę znalezc jakąkolwiek pracę.Dlatego bardzo prosze jeżeli ktos w jakikolwiek sposób mógłby pomóc lub służyc radą prosze o kontakt.
Dziękuję
Tel.07425267210 email: [email protected]

kama79_79
Glasgow
22 709
#101.05.2013, 19:54

Idz do jobcentre, wystap o jobseeker's allowance.
Idz do lokalnego wydzialu councilu i wystap o housing i council tax benefit.
Zasilki oplaca ci czynsz, i council tax dopoki nie znajdziesz pracy.
Dowiedz sie, czy jestes uprawniona do funeral grant, rowniez w jobcentre.
Wystap tez o zasilki na dziecko-child tax credit, i child benefit.W jobcentre dowiesz sie w jaki sposob masz aplikowac-bedziesz mogla zadzwonic z odzialu.

Zarejestruj sie jako bezrobotna, popros jobcentre o pomoc w napisaniu cv, wypelnieniu aplikacji.
Szukaj pracy w hotelech-sezon sie zaczal, wiec masz szanse na prace chociazby do konca wrzesnia.Mozesz taz zostac na stale, jak sprawdzisz sie, i pracodawca bedzie mial dla ciebie wakat.Sprobuj.
Szukaj pracy w domach starcow-masz doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi, chorymi, wymagajacymi opieki.Zaden kurs nie zastapi praktyki, ktora zdobylas opiekujac sie partnerem.

Popros social services o pomoc.
Zanim znajdziesz prace bedziesz potrzebowala srodkow do zycia.Od tego sa w tym kraju zasilki, i nie wstydz sie o nie aplikowac.

  • Strona
  • 1

Katalog firm