Do góry

proszę o porady

Temat zamknięty
OlgaiGrzegorz
6
22.01.2014, 08:43

Zostalam wyrzucona z domu, w sumie to bardziej ultimatum... Ze albo ja sie wyprowadzam z dzieckiem, albo on. Nie moge zostac w mieszkaniu, nie stac mnie na wynajem. To zawsze on wszystko opłacał. Ja zarabiam marne grosze ktore jedynie starczaja na potrzeby corki i moje. Pobieram jedynie child benefit, w tym oplacam ubezpieczenie na auto i opiekunke bo inaczej nie mogla bym pracować.. Nie wiem gdzie moge sie zgłosić o jakas kolwiek pomoc. A od poniedziałku mam z dzieckiem sie wyniesc... Jedyne co mam to auto,.

papIa
146
papIa 146
#122.01.2014, 21:45

Dlaczego Pobierasz tylko child benefit. Skoro pracujesz powinnas pobierac tez inne dodatki jak child tax credit, Jako samotna matka pracujaca powizej 16 godzin nalezy ci sie tyle dodatkow, ze skromnie z dzieckiem bez pomocy ojca dziecka(gnojek tak swoja droga) powinna sobie poradzic...

Musisz poszukac na tym forum takiej wrednej baby o nicku kama. Ona ma w ciul czasu i jest chyba najbardziej kompetentna osoba w tym temacie. Ja sie nie znam. Tyle co poczytam czasami co ona tam na ten temat napisze...

Jest tutaj tez w poradnikach zakladka jak aplikowac o benefity jak working tax credit, child tax credit
Jak jestes kumata to to ogarniesz.
Podczas wypelniania aplikacji moze ci ktos pomoc bo tam jest po angielsku.
Naprzyklad pracownik social service( ta kama chyba jest pracownikiem Social service) ale nie wiem bo mi sie nie spowiadala. A nie mam na tyle odwagi zeby zapytac bo ma ostry jezyk i by mnie zaraz opierdolila...
Poszukaj kamy

Profil nieaktywny
Tupecik
#222.01.2014, 21:55

Moja Kamcia pomoze, a nawet nakresli prosty plan jak uzyskac potezne alimenty od tego gnojka by komornik go scigal do konca jego dni!

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#322.01.2014, 22:11

Ola(iGrzegorz), zostan Ty w tym domu, na razie nie mysl o tym, ze nie masz za co zaplacic. Niech sie 'pan szanowny' wyprwadzi jesli chce. Ty z dzieckiem zostajesz! Nigdzie sie nie ruszaj!
Reszte sie da zorganizowac.
Jak cos, to pisz na gg.
Pozdrawiam i NIE wyprowadzaj sie!!

papIa
146
papIa 146
#422.01.2014, 22:14

do poniedzialku malo czasu. Musisz zostac na mieszkaniu nie mozesz sie z dzieckiem tulac. Niech sie gentelmen wyprowadzi, przez tydzien czy dwa sobie jakos zaplacisz za mieszkanie, a w tym czasie zalatwisz sprawe o hausing benefit... Alimenty dla dziecka, kastracje dla ojca dziecka, zeby wiecej innym kobietom kuku niezrobil. Napiszesz wniosek o child tax crecit i working tax credit. Niech ojciec dziecka placi alimenty. i zadzwon do Socjal service i przedstaw swoja sytuacje.
W szkole powiedz ze potrzebujesz sie skontaktowac z sociaj service i oni juz cie skontaktuja.
A ojcu dziecka, daj wybor i brzytwe, albo sobie sam utnie jaja, albo kama mu utnie..

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#522.01.2014, 22:19

on niech sie wyprowadzi jak nie chcesz zeby ci dzieciaka odebrali. Poradzi sobie, idz do councilu i zglos swoja sytuacje do Housing Benefit , wypelnij papiery, nikt cie na bruk z dzieckiem nie wyrzuci, to nie Polska.

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#622.01.2014, 22:24

jak pracujesz zglos sie do Child tax Credit jako samotna matka, jak masz wiecej niz 16 godz dostaniesz dotacje do zarejstrowanej opiekunki, i Working tax, zglos im ze jestes sama i tu o alimenty masz : https://www.gov.uk/child-maintenanc...

https://www2.dwp.gov.uk/csa/v2/en/c...

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#722.01.2014, 22:26

i z tym obcinaniem jaj facetowi bym poczekala, nie znacie calej sytuacji miedzy ludzmi a takie wypowiedzi? ;)

Profil nieaktywny
Tupecik
#822.01.2014, 22:31

Niech mu utna. Nie bedzie sie czul samotny. Malo to teraz bezjajecznych facetow? Metroamerykanskich.

papIa
146
papIa 146
#923.01.2014, 00:27

No nie znamy calej sytuacji. Ale profilaktycznie uciac nie zaszkodzi... a moze pomoze. Moze znajdzie prace w haremie jako eunuch i bedzie mial za co placic alimenty...

papIa
146
papIa 146
#1023.01.2014, 00:29

wlasciwie uciecie jaj w tym przypadku to tylko formalnosc. Facet z jajami jakby sie rozstawali zostawil by jej gotowke, zeby nie musiala pytac sie na Emito o porady i zalatwil sprawe z punktu widzenia formalnego. A nie zeby sobie wyobrala, bo jest rownouprawnienie. tutaj sa zbuki...

Profil nieaktywny
Tupecik
#1123.01.2014, 00:45

Dobrze, ale juz sie nie zagalopowujmy...

OlgaiGrzegorz
6
#1223.01.2014, 10:03

Pobieram tylko Chb bo dopiero niedawno mi go przyznali, staralam sir pol roku o niego... Mam zamiar sie starac o inne benefity. A co do mieszkania mieszka z nami jeszcze jego przyjaciel, wiec ja jestem mniejszością. Dzis ide do cunsilu dowiedZieć sie czy mam jakies szanse na dostanie jakiegos lokum dla siebie i malej.

OlgaiGrzegorz
6
#1323.01.2014, 10:03

Pobieram tylko Chb bo dopiero niedawno mi go przyznali, staralam sir pol roku o niego... Mam zamiar sie starac o inne benefity. A co do mieszkania mieszka z nami jeszcze jego przyjaciel, wiec ja jestem mniejszością. Dzis ide do cunsilu dowiedZieć sie czy mam jakies szanse na dostanie jakiegos lokum dla siebie i malej.

papIa
146
papIa 146
#1424.01.2014, 11:21

Olga obawiam sie ze z lokatorem nie dostaniesz Hausing benefitu, a juz na pewno nie jego pelna kwote.
Pozatym nie wiem, czy jego mieszkanie jest legalne, zalezy od tego ile macie sypialni. Jedna dla dziecka jedna dla ciebie jedna dla lokatora, i livingroom?
Mysle, ze macie przeludnienie.
Socjal service powinno sprawe zalatwiac.
I objac cie opieka i nadzorem... Ja bym sie sam do nich zglosil, bo jak oni sie do ciebie zglosza to mozesz miec klopoty i uslyszec ze nie dbasz nalezycie o dziecko.

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#1524.01.2014, 11:44

Olga, daj znac jak poszlo!

  • Strona
  • 1

Katalog firm