Do góry

?

Temat zamknięty
ramzesq
Admin grupy
665
ramzesq 665
05.08.2010, 20:35

Każdy kto ma ochotę pobawić się słowami na wesoło mile widziany

zartowalem
24 318 48
zartowalem 24 318 48
#105.08.2010, 20:36

wierszyk?

ramzesq
Admin grupy
665
ramzesq 665
#205.08.2010, 21:40

zimny Lech najlepiej smakuje wieczorem,tak przynajmniej twierdzą mieszkańcy Papui-Nowej Gwinei.
p wyborach w baraku Obamy było bardzo wesoło
Na pytanie czy prezydent USA jest 100% mężczyzna odpowiadam Barak Oba - ma
wierszyk owszem jo

Rivan
5 366
Rivan 5 366
#305.08.2010, 21:55

Na pytanie czy prezydent USA jest 100% mężczyzna odpowiadam Barak Oba - ma

Widziałeś?:)

ramzesq
Admin grupy
665
ramzesq 665
#405.08.2010, 22:06

nie widziałem,ciemno było i worek był czarny:)
a swoją drogą zmienię :Na pytanie czy prezydent USA jest 100% mężczyzną żona odpowiada - Barak Oba - ma

ramzesq
Admin grupy
665
ramzesq 665
#505.08.2010, 22:08

"lepiej pić w Szczawnicy niż szczać w piwnicy"

Rivan
5 366
Rivan 5 366
#605.08.2010, 22:14

Gdzieś szczać trzeba.Wypijesz w Szczawnicy i schodzisz do piwnicy.

ramzesq
Admin grupy
665
ramzesq 665
#706.08.2010, 23:42

kolo się u mnie na dzielnicy pojawił - Romek,i szuka kumpli,namolny jak agent ubezpieczeniowy - to mu mówię grzecznie,z mała dozą sarkazmu podszytego wrodzoną wrednością co by sobie rybki/chomika kupił,jak przyjaciół szuka,chociaż on wygląda na takiego jak w tym kabarecie co mu mama kotlety wieszała na szyi jak był mały ,żeby choć psy chciały się z nim bawić.
Ale do rzeczy,kolo dostał od razu nick name - Łapa,bo kciuka stracił kiedyś we wojsku na poligonie rzekomo(ja pilarkę bym obstawiał).teraz jak wpada do pakistana po piwo to podnosi tę płetwę bez kciuka i 5 piw prosi - że niby taki luzak jest,a nasz opalony sprzedawca wywala oczy na niego jak karp na wigilię,bo oczywiście wszystko quma.
Ostatnio jadę po nim jak ten "czołg" po jego kciuku za ta jego namolność:
zona Łapy - Łapanka
syn - Łaps
całkiem "nowy" bezrękawnik z red crosa - łapserdak
Nowy płaszcz żony - łapciuch
nowy bucik z tk maxx - łapeć
stosunek - na łapu capu
ła pa = pa ła
jak kto może dorzucić jakiegoś kwiatka w temacie to śmiało,nie krępować się

wje_wjura_kociu
28 670 17
wje_wjura_kociu 28 670 17
#807.08.2010, 00:24

gdy cie gowno w dupie gniecie
usiadz sobie na klozecie
i wyproznij sie obficie,
bedziesz mial radosne zycie.

to tak dla podsumowania wONtku.

ramzesq
Admin grupy
665
ramzesq 665
#907.08.2010, 10:17

Jak sie nie nrawi to wjej z tad ,albo daj sobie czopa:)

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#1007.08.2010, 10:45

moja dalsza znajoma zaszczycilem dwoma "nickami"
- liniowka
- puchar przechodni

wje_wjura_kociu
28 670 17
wje_wjura_kociu 28 670 17
#1215.08.2010, 22:57

ramzesq, Ty sie zdecyduj. najpierw zapraszasz do zabawy slowami na wesolo, a potem sie nadymasz jak ropucha. :D

ps. nie trzeba wszystkiego brac do_siebie i do_slownie.

ramzesq
Admin grupy
665
ramzesq 665
#1315.08.2010, 23:11

wONtku - zabrzmiało mi jak wontku rwa z tąd,i nie było uśmiecha na końcu to się pogubiłem w intencjach,no ale to stare dzieje,Niech bedzie PiS miedzy nami :)
btw
jak nazywa się kelnerka latająca z prezesem Kaczynskym samolotem - PiSuardesa

ramzesq
Admin grupy
665
ramzesq 665
#1413.09.2010, 18:24

sposób na szybką sałatkę z buraków - wrzucić granat do BMW

ramzesq
Admin grupy
665
ramzesq 665
#1516.11.2010, 19:48

niezły styl

Autentyki i inne historie z życia wzięte
Czemu mnie się ciągle takie rzeczy przydarzają?
Pablo_Key (nadesł. legalna_blondynka) | Pon 30-11-2009 04:18
Autentyczna historia opisana przez jednego z użytkowników na pewnym forum, musiałam się tym podzielić. Andrzej jesteś naszym idolem.
(Uwaga! Pisownia oryginalna bez cenzury.)

Czy ta historia może być prawdziwa?
Posiadam. Wróć. Moja żona posiada kota, rasy kotka, rasy czarnej, rasy ze schroniska, rasy małe kocię. Guzik by mnie to obchodziło gdyby nie fakt, że jest małe, że chodzi to to bez przerwy za mną i trzeszczy - a to na ręce, a to żreć, a to trzeszczy dla samego trzeszczenia, zupełnie jak jej pani. Generalnie pogłaskać mogę, kopnąć jakąś rzecz, która leży na ziemi żeby kot za nią biegał też, niech chowa się zdrowo do czasu, aż raz zapomnę zamknąć terrarium i zajmie się nim mój wąż, reszta to nie mój problem. Ale do czasu. Staje się to moim problemem gdy moja współmałżonka udaje się w celach służbowych gdzieś tam na ileś tam. I spada na mnie karmienie, wyprowadzanie i sprzątanie po tym całym tałatajstwie. Jako że to zawsze lekko olewam i robię wszystko w ostatni dzień przed powrotem małżonki nie nastręcza mi to wiele problemów.

Kot jest od niedawna i od niedawna jest nowy zwyczaj - niezamykania łazienki, gdyż w niej znajduje się urządzenie zwane potocznie kuwetą, do którego kot robi to samo co ja w toalecie, czyli wchodzi i może spokojnie pomyśleć. Mnie jednak uczono całe życie zamykać te cholerne drzwi do łazienki za sobą, więc stale żona mi trzeszczała, że kot tam nie może wejść i „myśleć”. Ja jestem stary i się nie nauczę, poza tym mieszkam tu dłużej niż ten kot, sam dom stawiałem, moje drzwi, mój kibel, wypierdalać więc. I postawiłem na swoim. Od jakiegoś czasu kot chodzi do toalety razem ze mną. Jak nie ma małżonki to musi zazwyczaj czyhać na mnie albo miauczeć coby przypomnieć, że trzeba mu łazienkę otworzyć, bo jak jest żona to ona ma już w biosie zaprogramowane - ja wychodzę i zamykam, ona idzie i otwiera, żeby kot mógł wejść - taka technologia po prostu. Czasem kot skacze na klamkę, ale ma jeszcze zbyt małą wyporność i zwisa na niej bezradnie. Jednak jak moja żona będzie nadal go tak karmić- to w szybkim tempie będzie za każdym razem klamkę upierdalał - a wtedy wiadomo - wąż.

Dobrze więc, uporządkuję: żona - delegacja, ja - praca. Wracam, wchodzę do domu, kot przy drzwiach do łazienki skwierczy, bo jak wychodziłem to zamknąłem za sobą. Ok, kotku mnie się też chce. Idziemy razem - ja toaletka, okienko uchylam, papierosik (bo żona będzie za trzy dni - więc spokojnie wywietrzę) kotek swoje, ja przez okienko spoglądam, jest cudnie. Kotek wskakuje na kaloryfer, na parapecik i patrzymy razem przez okno. No cudnie. Kot skończył dawno, ja teraz, pet do muszli, spuszczam wodę, a ten mały skurwiel jak nie śmignie i sru za tym petem z tego parapetu i do kibla. Zakręciło nim dwa razy i kota nie ma. Nawet nie zdążył miauknąć. No ja pierdolę. Nie ni chuja to niemożliwe jest. Przecież nawet taki mały kot jest kurwa za duży, żeby przejść tym syfonem. Ale słyszę tylko pizdut - oż kurwa, no to nie mogło mi się zdawać - coś ciężkiego poszło w pion. Kurwa, wszyscy święci w trójcy jedyny Boże, ukazali mi się przed oczami. Kot kurwa popłynął wprost w odmęty prawego dopływu królowej polskich rzek.

Lecę kurwa na dół do piwnicy, choć może powinienem od razu do schroniska, zanim wróci moja żona - nie ma wafla, znajdę jakiegoś małego czarnego skurwiela z białą krawatką, nie było jej kilka dni, może się nie połapie. Ale chuj, najpierw do piwnicy - zbiegam po schodach, słucham - coś drapie w rurze, pion, kawałek płaskiej rury - miauczy - jest, kurwa, żyje i nie poleciał do sieci miejskiej. Nawet jak teraz zdechnie to chuj, przynajmniej będę miał jego truchło i powiem, że kojfnął z przyczyn naturalnych albo tylko lekko nienaturalnych, bo przecież mi baba nie uwierzy za chuja trefla, że kot sam wpadł do kibla. Ale na razie drapie i żyje.

Znalazłem taki wziernik, gdzie można zaglądnąć do tej rury i wołam. Kici, kici! Ni chuja, nie przyjdzie, wołam, wołam, a ten kurwa głąb zamiast przyjść do mnie to kurwa chce iść tam skąd przyszedł, czyli do góry w pion. Ja go wołam, a on do góry drapie. I udrapie, udrapie kilkanaście centymetrów i zjazd w dół. No pojebało i mnie, że tu stoję i jego (kota) Tak przez pół godziny. Prosiłem, wołałem, błagałem, groziłem, wabiłem żarciem i ni chuja, uparł się i nic tylko rurą do góry z powrotem do kibla. Za daleko, żeby włożyć rękę, grabie czy cokolwiek. Jedyna metoda - fight fire with fire - ogień zwalczaj ogniem.

Zatkałem tę rurę przy wzierniku deszczułkami, których używam na podpałkę do kominka, żeby kot nie popłynął już nigdzie dalej i z buta na górę do kibla - geberit i woda w dół - bombs gone. I bieg do piwnicy. Po drodze słyszę jak się przewala po rurach - podziałało. Wbiegam do piwnicy i kurwa koniec świata. Nie ma moich deszczułek - no może z jedna, cała prowizoryczna tama poszła w chuj i kota też nie słychać już. Ja pierdolę. Kurwa, gdzie ta rura teraz idzie - coś mi świtnęło, że kanalizacja w ulicy, dom od ulicy ze 30 metrów - może nie wszystko stracone i gdzieś się zwierzak zatrzymał po drodze.

Biegnę na ulicę, jest studzienka - mam nadzieję, że to od mojego domu. Ni cholery jej nie podniosę. Ciężka jak szlag i nie ma za co chwycić. Powrót do domu i pogrzebacz od kominka, tym może uda się to podważyć. Ni cholery - najpierw ugiąłem, potem złamałem żelastwo. Myśl! Auto stoi na ulicy - mam pas do holowania, może uda się to szarpnąć. Hak, pas, wsteczny - poszło, aż zakurzyło. Po jaką cholerę takie te wieka robią ciężkie. Smród jak cholera, ale złażę tam - ciemno jak w dupie, rura jest, wygląda, że idzie od mojego domu. Latarka. Kurwa, mam w aucie, chujowa, ale może starczy. Włażę po raz drugi- smród mnie już nie zabije - przywykłem po chwili. Zaglądam i jest, oczyska mu się tylko świecą. I znów ta sama bajka. Kici, kici, kici, a ten mały skurczybyk spierdziela w drugą stronę. No ja pierdolę. Szlag mnie trafi. Długo tu nie wysiedzę, jest zimno, śmierdzi, a na dodatek ktoś mi zwali tę pokrywę na łeb i moje problemy się skończą jak nic. Nie chcesz po dobroci, to będzie po złości.

Do domu, po brezent. Wyłożyłem dno studzienki, tak by mi nie wpadł głębiej. Zużyłem wszystkie taśmy samoprzylepne, plastry, żeby nie wpadł do głównej nitki kanalizacyjnej. Zaglądam co chwilę do rury, ale słyszę tylko miauczenie i nic nie widzę. Poszedł gdzieś w pizdu. Jeszcze tylko trójkąt, żeby nikt się w tę otwartą studzienkę nie wpierdolił, bo na ulicy ciemno. Sąsiad, kurwa, ciekawski, widziałem żłoba jak patrzył przez okno, jak próbowałem pogrzebaczem podnieść wieko. Nie przyszedł pomóc, a teraz chuj złamany stoi i się dopytuje. Co mam mu kurwa powiedzieć? Że przepycham kotem kanalizację? Idźżesz w chuj, pacanie.
Powiedziałem mu w końcu, żeby poszedł do domu i pozatykał sobie też wszystkie otwory, bo na początku osiedla była awaria i wszystkie ścieki się wracają i wybijają w domach - a ten baran się przestraszył, poleciał i przed swoim domem siłuje się z pokrywą. Niech ma za swoje.

Wracając do kota - bo menda tam siedzi i nie chce wyjść. Mam wszystko gotowe, więc do domu, jedna wanna, druga wanna, koreczek i napuszczam wodę. Papierosik i czekam pod studzienką, bo nuż mu się zmieni i wyjdzie dobrowolnie. Kurwa, drugi sąsiad przyszedł - po pięciu minutach następny odmyka wieko, teoria samospełniającej się przepowiedni działa - kurwa, ludzie to są barany. Idę do domu, obie wanny pełne, ognia - spuszczam wodę z wanien i dokładam dwa spusty z dwóch spłuczek z domu. Nie ma chuja, to go musi wygonić albo utopić.

Lecę na ulicę, woda wali na brezent aż huczy, a tego skurwiela dalej nie wylało z kąpielą. Kurwa mać, urwało się wszystko w pizdu i popłynęło, bo ileż to utrzyma tej wody. Brezent, taśmy, plastry, sznurki - w chuj - jak się to gdzieś przytka, to będę miał przejebane. Znowu do domu po drugi pogrzebacz, bo trzeba zamknąć ten pierdolony dekiel. Wchodzę - a ten skurwiel kot tarza się w sypialni po łóżku. No ja pierdolę! Jak on kurwa wyszedł, którędy? Ano kurwa wziernikiem w piwnicy - zostawiłem otwarty. Ja kurwa stoję i marznę a ten gnój tarza się w mojej pościeli. Zajebię. Przerobię na pasztet. I jeszcze z radości włazi na mnie. Kurwa mać. Przynajmniej kuleje.

Straty: zajebane łazienki, w obu przelała się woda z wanien, zajebana piwnica, bo zostawiłem otwarty wziernik i duża część wody poleciała na piwnicę. Pościel w sypialni do wyjebania, brezent z reklamą firmy - poszedł w chuj, latarka - w chuj, pogrzebacz w chuj. Afera na ulicy jak chuj.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1616.11.2010, 23:15

@Ramzes, mam kociaka do oddania. Przywieźć Ci???

RidKro
477
RidKro 477
#1716.11.2010, 23:34

poplakalem sie ze smiechu :) :) :)

RidKro
477
RidKro 477
#1816.11.2010, 23:35

10 dla historii z kotem :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm